MILUJEME & MNOŽÍME

Milujeme retail, množíme jeho fanoušky. Pořádáme semináře, workshopy, vycházky, party a akce zaměřené na retail design, obchody, město a architekturu. Podporujeme podobné akce a šíříme věhlas nejlepších řešení. Sbíráme inspiraci v zahraničí i u nás, máme za to, že vzdělaná veřejnost žene vpřed celá města a mění svět.

 

Projekty, které máme na svědomí

VÝLOHY JAK BRNO 2019

Osm odvážných obchodů, osm nadšených designérů. Uspořádali jsme historicky první soutěžní přehlídku designů výloh v centru Brna! Fotografie všech realizací, portréty designérů jejich komentář najdete na samostatné stránce.

RETAIL DESIGN STEZKA

V roce 2017 vytvořila Veronika Rút v Brně online stezku, která provádí po top řešeních v retail designu. Stezka vznikla za podpory města Brna, Kreativního Brna a Moravské galerie. Podívejte se na záznam procházky s Martinem Hrdinou po jeho realizacích v Brně.

PROGRAM K BIENÁLE

Jako doprovodný program k Bienále grafického designu 2018 vznikla série přednášek a procházek o retail designu a vizuálním smogu. Záznam Argumentace jako základ designu byl vytvořen Unií grafického designu, přehled zbytku akcí najdete na samostatné podstránce.

RETAIL FEST!

Pro 4. ročník Brno Design Days připravujeme ve spolupráci s Alexandrou Georgescu Retail Design přehlídku v centru Brna. Akce je vymyšlená jako podpora pro lokální obchodníky v centru. Chceme propojovat kreativce a menší byznys. Bude #party #soutez #design #silenstvi Stay tuned!

Chcete se přidat? Chcete nás pozvat?

Napište nám na zdar@retailoko.cz a něco vymyslíme.