MILUJEME & MNOŽÍME

Milujeme retail, množíme jeho fanoušky. Pořádáme semináře, workshopy, vycházky, party a akce zaměřené na retail design, obchody, město a architekturu. Podporujeme podobné akce a šíříme věhlas nejlepších řešení. Sbíráme inspiraci v zahraničí i u nás, máme za to, že vzdělaná veřejnost žene vpřed celá města a mění svět.

 

Projekty, které máme na svědomí

VÝLOHA ROKU

Uspořádali jsme první ročník unikátní soutěže o výlohu roku v Brně. V současné obtížné situaci a nadcházející krizi bude potřeba stát za obchodníky ve městě o to víc. Proto nepolevujeme a pokračujeme v přípravách dalšího ročníku. Spouštíme nový, samostatný web http://www.vyloharoku.cz/ a uděláme všechno pro to, abychom mohli obchodníky letos podpořit ve větším počtu a s větším rozpočtem. Obchody v centru prostě musí nejen přežít, ale taky znovu začít vydělávat. Sledujte nás zatím na instagramu nebo Youtube

RETAIL DESIGN STEZKA

V roce 2017 vytvořila Veronika Rút v Brně online stezku, která provádí po top řešeních v retail designu. Stezka vznikla za podpory města Brna, Kreativního Brna a Moravské galerie. Podívejte se na záznam procházky s Martinem Hrdinou po jeho realizacích v Brně.

PROGRAM K BIENÁLE

Jako doprovodný program k Bienále grafického designu 2018 vznikla série přednášek a procházek o retail designu a vizuálním smogu. Záznam Argumentace jako základ designu byl vytvořen Unií grafického designu, přehled zbytku akcí najdete na samostatné podstránce.

Chcete se přidat? Chcete nás pozvat?

Napište nám na zdar@retailoko.cz a něco vymyslíme.